• Sprawy bieżące
  • Artykuł pochodzi z numeru IUSTITIA 1-2(50)/2023, dodano 27 czerwca 2023.

III Kongres Prawników Polskich – 24.6.2023 r. w Gdańsku

Trzy panele na III Kongres Prawników Polskich pod hasłem „Rządy prawa wszystkich sprawa”.

Dyskusja będzie dotyczyć następujących obszarów:

1. Wymiar sprawiedliwości A.D. 2023,

2. Wymiar sprawiedliwości – SPRAWNY, NIEZALEŻNY I OBYWATELSKI,

3. Jak przywrócić godność prawu?

Zapisy na Kongres Prawników Polskich ruszą wkrótce, ale już teraz serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich środowisk prawniczych do wzięcia udziału w wydarzeniu i zapamiętania daty: 24.6.2023 r.

III. Kongres Prawników Polskich odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. W wydarzeniu będzie można uczestniczyć także online.

III. Kongres Prawników Polskich organizują: Krajowa Izba Radców Prawnych, Naczelna Rada Adwokacka, Stowarzyszenie Sędziów Polskich „Iustitia” oraz Stowarzyszenie Prokuratorów „Lex Super Omnia”.

„Rządy prawa, wszystkich sprawa” to hasło tego wyjątkowego wydarzenia organizowanego przez prawników dla debaty o praworządności. Tegoroczny kongres ma miejsce w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku i jest otwarty dla wszystkich środowisk prawniczych. W wydarzeniu można będzie wziąć udział osobiście (zapisy ruszyły 29 maja na stronie www.kongresprawnikow.pl) lub śledząc transmisję online. Liczba miejsc jest ograniczona1.

IS

1 Więcej pod adresem: https://www.iustitia.pl/kongres-prawnikow-polskich/4697-iii-kongres-prawnikow-polskich-juz-24-czerwca-w-gdansku.